Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Půjde tohle dohromady?

Dobrý den, udlal sem si takovou předběžnou alternativu mých nových součástek...půjde to dohromady? a co by ste vylepšili,? ..mám omezený rozpočet... děkuji

http://www.alza.cz/amd-athlon-ii-x2-250-d153958.ht m
http://www.alza.cz/kingston-2gb-ddr3-1333mhz-cl9-h yperx-d149198.htm
asus-m4a78lt-m-le-d145279.htm

s vybranými značkami jsem neměl žádný problém..jak Kingston tak ASUS či AMD tak proto tento výběr. Děkuji

no do budoucna az bude zase rada HD5xxx levnejsi tak tam dam neco jako 5770...mam na mysli neco jako Dirt 1,2...Bioshock , Far Cry 2, Shift, Pro street atd takove ty jeste ,,starší" na tuto kartu spíše by mě zajímalo protože budu mít k dispozici 2 karty ..2600XT a HD4670 která z nich je lepší? a jak je na tom 5670?

no jak budu kupovat novej pocitac tak v jednom bude 2600XT a v druhym 4670 no tak sem chtel vedet ktera je lepsi aby sla do lepsiho. A jak rikam do budoucna pujde do noveho pocitace 5770..dekuji..a jak sem k nim prisel? jednu sem koupil a 2. mi da kamos tak sem si rikal ze je skoda ji vyhodit je precejen o dost lepsi nez GeForce 6100:-)

přihodím sem svůj malej dotaz:
když je u nového CPU napsáno "boxovaný s chladičem", znamená to že je k CPU přiložen chladič a není třeba dokupovat zvlášť?
Vim že je to celkem nesmyslnej dotaz ale zrovna objednávám známému PC, které mu budu skládat tak se pro jistotu ptám.. :-)