Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heslo - admin v notebooku z bazaru

Zdravím.Mám problém s notebookem.Mám noťas z bazaru a bohužel je tam ta tabulka kde je napsanej admin a chce to heslo.Když to odkliknu jako,že bez vypsání hesla tak počítač jede sice normálně,ale problém je v tom,že nejdou třeba spustit vypalovací programy nebo nejde nainstalovat bluetooth.Má to s tím nepřihlášením administrátora souvislost?
Změna předmětu, původně: Heslo (LaKr)
Změna kategorie, původně: Pokec (rh)

v řádku pro doménu musí být vypněné jméno tvého pc. pak tam dáš zase šipkami doleva schovat rozšířené možnosti formuláře - žádná doména tě nezajímá.

bohužel furt nedokážeš printscreenem ani foťákem zdokumentovat kde to po tobě chce jaké heslo a proč stačí dát enter.
existující uživatele vidíš např. v tento pc - spravovat - uživatelské účty. nebo ovládací panely - uživatelé. nebo názvy podadresářů v C:\Documents and Settings.
nepíšeš jakým jménem se vlastně přihlašuješ - buď to máš vypsané pod tlačítkem start, nebo start - spustit - cmd: a vidíš to v příkazovém řádku, nebo v tom cmd okně vypíšeš příkaz echo %username%.

netuším přesnou verzi tvých windows: home/profi?

jedna technická: předpokládám že ti v bazaru prodali jen pc nebo notebook nebo co to máš. taky tiše předpokládám že jde o kradenou věc, a nečekej proto že bazarník ti za operační systém ručí nebo ti poskytuje licenci - že nalepený štítek je funkční.
ostatně cizí rozdrbaný a zavirovaný systém bych na pc koupeném z druhé ruky nesnesl ani vteřinu.

Verze XP prof service pack 2
cmd vypíše administrator
Ta tabulka je ještě před tím než naběhne systém...
Uživatelské jméno Doména Skupina
Administrátor ''nějaké jméno'' Administrators

Tak nějak ta tabulka vypadá
Já bych to rád vyfotil,ale nejde mě to pak dostat do počítače