Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit Windows XP

Snazil jsem se preinstalovat Windows a podarilo se mi ho nahrat podruhe.
Tak jsem to zkusil jinak a ejhle,OS nebezi.Po zapnuti normalne nabiha a pak to chce disketu kterou nemam(jen nejakou zalohovaci na Millenia,s ni mi to nejde) a cd mi to nevezme.
Co mam delat???
Zkusit zformatovat disky ale nevim jak.Nejaka zalohovaci disketa na Xp tu nemam.
Pls poradte kdyby jste potrrebovali vic informaci reknete si o ne kdyz budu vedet doplnim.
Predem diky

Snazil jsem se preinstalovat Windows a podarilo se mi ho nahrat podruhe.

Jake Windows? Proc se to napoprve nepodarilo? Rikalo to neco?

Tak jsem to zkusil jinak a ejhle,OS nebezi

Jak jinak?

Po zapnuti normalne nabiha a pak to chce disketu kterou nemam

Co to presne rika?

cd mi to nevezme

Jake CD, z ceho to isntalujes?

Napis tady presne ty chybove hlasky.

Hlasky opravdu nevim.Nemam tady to pc je u rodicu.
Zadne chybove hlasky proste po zapnuti to nejede jako by na neco cekal.
Kdyz dam v biosu prvni zalohovaci disketu OS Milenium tak mi to vezme neco to dela urci kde je cd romka tak tam dam Xp cd a to mi nenacte.Jsem amater shanim rady

To jsem prave chctel aby mi to udelalo naformatovalo disky a nahral se jen jeden.Ale vubec mi to nedalo na vyber formatovat a misto toho tam byly Os dva.Mozna je jina instalace se spustenim Xp nebo na zacatku pri nabehu pc.Ja to delal ve spustenym windows

Si celý zmätený, alebo to čo sem píšeš je tak trochu zmätené, ale nevadí...

Ak sa Ti podarí dostať pri inštalácii sem:
[installation-disk-management.png]

Zmáčkni klávesu D - tým si zmažeš diskový oddiel, potom budeš môcť vytvoriť nový a naformátovať ho...