Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pasivní chladič na notebook

Dobeý den.
Chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaký pasivní chladič na notebook HP Pavilion dv6-2015sf,protože mi hrozně hučí.
Procesor mám : AMD Turion(tm) II Dual-Core Mobile M500 - 2,20 GHz.
Předem děkuji za odpovědi.
Změna předmětu, původně: Pasivní chladiš na notebook (rh)

trochu upravím.. U většiny notebooků (dále jen NTB) je normálně NTB zticha ale vyrábí se pár modelů, které hučí v podstatě pořád.. Je to i u HP, bohužel bratr není na ICQ takže nevim přesnej model abych uvedl příklad.. Jsou tam i podstatně vyšší teploty, když jsme psali na podporu, bylo nám řečeno že i teploty kolem 80°C jsou normální.. Na svém notebooku jsem takové teploty dosáhl jen při 5mm vrstvě prachu u větráčku(před prvním číštěním).. Protože sem silnější kuřák a doma pořád něco kutim, musim NTB častěji čistit :-)

Tak NTB jsem celý rozebral, než jsem se dostal k procesoru.
Preocesor byl čistý a NTB hučí dál. Při rozebírání jsem si ulomil kontakt na wifi a po složení mi zbylo asi 5 šroubků...xD
Ale všem velice děkuji za rady :)

Mám "stařičký" HP NC6320 (IntelCore2 CPU T7200) a hučení se uklidnilo zakoupením rozkládací "míčku" v DATxxT obchodě. "Půlmíček" zvedne zadní část a zlepší se odvod teplého vzduchu z PC ... blbina ale zatím to funguje.