Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou zakl. desku na opravu PC?

V PC je vadný zdroj a zákl. deska MSI MS7236 ver.1-A 945PL Neo.
Zákl. desek s paticí 775 je k sehnání dost, ale mám obavy s kompatibilitou pamětí. Ty jsou 2x 512MB GOOD Ram.
V mém ASus M2N-E jely celou noc s memtestem a jsou v pořádku.
Asus P5Q jsem ale vůbec nerozsvítil - černá obrazovka. ( P5Q je v pořádku, s Kingstone bez problému )

Nečekal jsem, že to někdo teď začne zkoušet.
Spíš jestli se nestane náhoda a nenapíše někdo, že mu doma jedou nějaké Good ram v nějaké desce, která se ještě prodává.

Je pravda, že lidé, kteří sem chodí často si asi GOOD RAM nekoupí, takže moc naděje nemám.

Já bych to spíš viděl na problém s 512 DDR2, přece jen se za normální považují spíš gigovky nebo dvougigovky.
512tekDDR2 sem viděl jenom pár (kromě notebooků).