Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC mi stale vypina obrazovku, klavesnicu a mys

potrebujem surne pomoc, mam zapnute PC nemusim nic robit a vypne mi obrazovku aj mysku a klavesnicu ale ked mam zapnutu hudbu ta na pozadi bezi dalej. ked sa mi to stalo prvykrat hned na uvodnej obrazovke biosu mi napisalo: Too many cold reset due BIOS POST. System might be incorrectly overkclocked. Dal som F1 a zapol sa mi PC normal. pri dalsom spusteni mi to nevypisovalo ale stale mi vypina obrazovku, klavesnicu a mys. Co je to za chybu? dakujem
[mod]Změna předmětu, původně: surne pomoc

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď. (rh)[/mod]

Too many cold reset due BIOS POST. System might be incorrectly overkclocked.

Nemáš základní desku Asus? Tohle se mi kdysi stalo u Asusácké základovky, kde v BIOSu byla zapnutá položka AI overclocking (či tak nějak podobně) a deska se přetaktovávala sama.