Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizela navigační lišta

Hezký večer, - Mozilla Firefox, u nastavené dom. stránky ,
Seznam, mi zmizely dvě lišty. Horní, jak bylo Soubor, historie, záložky,
nápověda, a nevím co, zmizela. Pod tím , byly dvě šipky, ikonka na
návrat na dom.stránku, a vyhledávání, také zmizelo. ( F 11, ne)
Nic jsem nestahoval. V záložkách jsem měl dost položek, které
potřebuji, obnovil bych je, ale záložky zmizely. Prosím,jak to
obnovit. M.

PC 4 roky
OS Wind. XP Prof.
deska AMD Sempron 2600+
síť. k. Nvidia nForce Networking
Bios Award Modular F 2

S tlačítkama jsem vše zkoušel, pravým, se mi objeví tabulka,
nová záložka, 2x, nový oddělovač, kopírovat, a na poslední
vlastnosti, se objeví tabulka - Vlastnosti - Lišta záložek,
a potom můžu klikat nacokoli, nic

Záložky by měly být v tvém profilu u ff2 byly jako bookmarks html a ve verzi ff3 je to cosi jiného, nejsem odborník na javu či v čem to je(ostatně nejsem na nic odborník).
Okoukni jasného páku a zkus si ty záložky najít.
To je asi to hlavní na čem záleží. Pak zkusit safe mod a nebo vytvořit nový profil.
http://jasnapakablog.mozilla.cz/329534-co-je-uziva telsky-profil-u-aplikaci-mozilla.html