Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem při spuštění hry hlásí že mám aktualizovat ovladace pro 3D akcelerátor

Toto je přesné hlášení.Váš akcelerátor případně vaše videokarta nemůže být správně inicializovaná. Prosím aktualizujte ovladače pro váš 3D akcelerátor a nebo videokartu. Kontaktujte výrobce vaší karty, abyste získali nejnovější ovladače. Na internetovém prohlížeči tu spíš než roluje, tak poposkakuje. Je možné tuto aktualizici někde získat.Stránky ati.com jsem taky prohlížel a bohužel bych nevěděl který program případně stáhnout. Grafická karta je ATI Xpres 1150 Siries. Windows XP Home. Díky za pomoc

Omlouvám se jsem tak trochu počítačový analfabet. Základní informace, co jsem schopen momentálně poskytnout. AMD Athlon(tm), 64 Procesor, 3500+, 2.196 GHz 960 MB RAM, Windows XP Home. Je to Fujitsu Siemens Scaleo. cd- operační systém Recovery CD/DVD, Drivers utilities a inter video.