Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem generator ip adres

zdravim potreboval bych se prihlasit na fcb pod vice ucty najednou, ale nejde to, Neznate nejaky generator ip tak aby kazdemu spustenemu oknu prohlizece prideloval jinou ip. slysel jsem ze se to pouzivalo pri podvodech s reklamnimi banery

Tak to podle mě víc počítačů a buď zkusit anonymizéry což bude nespolehlivé nebo se domluvit s poskytovatem ať ti dá víc IP adres případně si dom nechat natáhnout "víc internetů".