Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor přeblikává

Zdravím.Mám problém se svým monitorem.Když zapnu počítač , tak monitor nechce naběhnout.Jen přeblikává a to tak co 3 sekundy se oběví obraz . Jinak černá obrazka.Tak už to trvá cca měsíc.Někdy trvalo 5 minut než monitor začal normálně fungovat , teď už to trvá i půl hodiny. Prosil bych o radu.Koupil bych si nový , ale nejsou finance.Děkuji

Jedná se o monitor LCD Acer AL511

Natočil jsem daný problém : watch

Takže to dělá i při postu?
Zkus vyndat a dát zpátky kabely od monitoru do grafiky.
Pokud je grafická karta integrovaná, zkusit jinou.
Jinak zkus grafiku vyndat a dát zpět (při PC vypojeným ze sítě).
Zkus očistit kontakty na grafice.
Vyzkoušel jsi jiný monitor?
edit// Tady to není jako na chatu. Lidé zde radí ve volném čase a ne každý má čas hned odpovědět :-)

Nie :-)
Tak jak to popisujes to moze byt napr len zlomeny kabel takze skus s nim hybat na roznych miestach ci to nan nereaguje. Prip. je to len studenak / utrhnuty spoj u konektora v monitore a to sa opravit da pajkovackou. Nic viac, ziadne meranie suciastok.

P.S. jo pozrel som si to video, tak to asi neni kabel ale podsvietenie (napr. nahouby DC menic ("invertor") pre podsvietenie) to by sa dalo opravit vymenou toho "invertora". Sam to nespravis, ked tak servis. Overit si to mozes tak ze do toho monitora niecim zasvietis ze ci vidis obraz aj ked je monitor "cerny". Ked vidis obraz tak je to len podsvietenie, oprava podsvietenia (ak to je invertorom) nezvykne byt draha, ale zisti si ceny v servise.

P.S. ked do toho budes drbat sam (hladat studenaky na invertore) tak len pri vypnutom monitore a po urcitom case, ptz na invertore je tusim niekolko desattisic V.

P.S.3. a nabuduce si radsej nekupuj nic od Acer.