Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stránkovací soubor?

Dobrý den,po spuštění nové aplikace mi na okamžik problikne obrazovka posledně spuštěného programu,po vypnutí něčeho náročnějšího,např. hry je systém zpomalený,asi 15-20 vteřin se např.nejde připojit na net.Může to ovlivňovat velikost stránkovacího souboru,nebo je problém jinde?Aktuální velikost je 8,18GB-nastavil počítač.Proc. i5-750 2,66GHz@3,54GHz 2x2GB RAM deska Msi P55/GD65 grafika 2x Radeon 5850 zdroj Cooler master 850W disky Samsung hd 400gb ,WD 120gb ,ext.Samsung 650gb.Díky za odpovědi.

Při velikosti paměti 4GB bych neváhal ani chvíli a stránkovací soubor vypnul úplně. Pokud by ho nějaká aplikace natvrdo vyžadoval (ano, dřív takové bývaly ale za poslední 3 roky jsem se s žádnou takovou nesetkal), nastavil bych jeho velikost na minimum, třeba jen 64 MB.
Mluvím z vlastní zkušenosti - na pracovním notebooku s Windows XP jsem po rozšíření RAM na 3GB pozoroval podobné problémy, tj. zpomalení odezvy systému při startu a ukončování programů, častá práce s diskem apod. Poté, co jsem stránkovací soubor vypnul úplně vše funguje rychle a bez problémů. A to mám běžně spuštěno několik aplikací včetně 2-3 virtuálních strojů ve VMWaru.