Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit Belkin Wireless G F5D7230-4

Zdravim všechny.Prosim o pomoc, nemáte někdo zkušenost s nastavením tohoto routeru??:Belkin Wireless G Router model:F5D7230-4 mam klasik stolní pc s os xpp a nemohu se přes to připojit na net.Návod jsem nedostal.Moc dík

ahoj. mám stejný problém, ale výše popsané řešení mi nepomohlo. řídil jsem se podle manuálu a spojení s routrem jsem nedosáhl. Mám Win7. Může být chyba třeba v tomhle? manuál je na vistu a starší systémy.

předem díky za odpověď