Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyčištění klávesnice notebooku

Dobrý večer, dovolím si otázku. Mám notebook Acer 6930G,už skoro dva roky, můžete mi prosím napsat, jak se čistí klávesnice od prachu a drobků, který zapadli dovnitř? Jedna klávesa je uvolněná a stále vypadává a to tečka, kterou nejvíc používám,Co mi radíte? Děkuji předem.

...a když vysavač, tak na konec trubice zbytek z ženských punčoch, nebo punčocháčů.
Stáhnout gumičkou, nebo podržet rukou - jinak je nebezpečí, že budete rozebírat vysavač a lovit v něm vcucnuté klávesy - moje první vlastní zkušenost.

To už tady někdo řešil, jak mu vysavač vcucnul něco z klávesnice. Pak pitval ten hnus v pytlíku, ale zvítězil a našel. Spíš doporučuji to vzít ven, na balkon, na chodbu a vyfukovat. Foukat různými směry, doku něco z toho leze. Ne však nějaký obrovský kompresor na foukání kol u tanku, to by mohlo po prvním zafučení rozmetat klávesnici, případně další vnitřnosti notebooku po širokém okolí.

Ne však nějaký obrovský kompresor na foukání kol u tanku, to by mohlo po prvním zafučení rozmetat klávesnici, případně další vnitřnosti notebooku po širokém okolí.

To kolega v práci udělal u svého NB. Nesnížil si tlak na kompresoru a klávesy lítali po celé garáži hodinu běhal po čtyřech po garáži a hledal, naštěstí mu to nic neulámalo tak je na cvakal zpátky.

saturn11 - a od kdy se proboha u tanku dofoukávájí kola?
Ale jinak - "nejlepší" návod je kompresor, a to dokonce někteří volové doporučují, kompresor u benzínky - a to se potom klávesnice diví, kolik má v sobě mikrokapiček oleje, a jiného svinstva.