Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW na poznámky

Občas člověk potřebuje udělat nějakou tu poznámku nebo napsat pořádnej kus textu i s obrázkama. Nejjednodušší je to logicky na papír, ale jsme "kluci od počítačů". Máte nějakou preferovanou a vyzkoušenou metodu spolu s HW?

Sám mám PDA (Acer n10) a na rychlý poznámky to fakt není, nejsem spokojen s citlivostí a nikdy jsem se navíc nenaučil to spec. písmo - i když převod psanýho textu do "počítačovýho" :-) není podmínkou. A psaní na té SW klávesnici není taky zrovna rychlý.

Dnes jsem narazil na recenzi relativně zajímavýho HW: http://www.pctuning.cz/index.php?option=com_content &task=view&id=6571&Itemid=35 Co na to říkáte? Máte nějakou zkušenost s tímhle nebo podobným HW? Nebo jiný řešení?

Pavel

P.S.: Nechte to v kategorii pokec, jde tu spíš o postřehy a nápady.

Hojně využívám upomínky v telefonu, když mám někomu něco přinést, někam volat, něco udělat, cokoliv nezapomenout, rvu upomínky do telefonu. Třeba i to, že mám v batohu svačinu, v práci jsem schopen na to zapomenout a koupit si jinou a tu z domu si přinést zpět domů.