Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr sluchátek

Zdravím ,mám dotaz k výběru sluchátek.
Vybírám low-end sluchátka k mp3 přehrávači.Chtěl bych klasické "pecky" (ne špunty ,ani náhlavní) cca do 300 Kč.Zatím se mi líbí tyto PHILIPS SHE2660/10 (http://www.alza.cz/philips-she2660-10-cerna-d15858 4.htm).
Nicméně píšu protože by mě zajímalo ,jestli se dá z parametrů u sluchátek zjistit jak budou hrát.
Vůbec se v tomto neorientuji ...

Ty PHILIPS mají parametry :

Zvuk:
Typ magnetu: Neodymový
Vinutí reproduktoru Voice Coil: měď
Membrána: mylarová kopule
Kmitočtová charakteristika: 12 - 22 000 Hz
Impedance: 16 ohmů
Maximální příkon: 50 mW
Citlivost: 103 dB
Průměr reproduktoru: 15 mm
Typ: Dynamický

Dá se z toho nějak odvodit ,jaký budou mít výsledný zvuk ?

... díky všem za pomoc :-)

já to naprosto chápu, já jsem měl i levnější sluchátka - a to především na kolo. A když je člověk při každém pátu urval, tak bylo lepší vzít levné, navíc tam bylo fakt duležité jen to, aby "řvali". Každý používáme sluchátka na něco jiného.