Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aukro problém

Dobrý večer všem.
Mám problém s jedním člověkem který ode mě koupil na aukru Playstation 2 za 1250kč..
Zboží jsem odzkoušel a řádně zabalil a poslal. Kupce mi napsal po dorucení ze konzoli prebral a zapojil ,ale ze hry ktere sem mu poslal ze nefunguji (coz nechapu protoze mne vzdy fungovaly) ,ale ze VSE OSTATNÍ JE OK! (to mi presne takto napsal. Ted po peti dnech mi dneska napsal ,ze sem na neho udelal podraz a ze konzole necte nic (mne fungovala skvele 3 roky..:(:( ...a chce po me vratit penize. Jen dodam ze jsem to prodaval bez jakekoli zaruky.. co mam ted delat penize mu vracet VAZNE nechci, protoze to ze konzoli znicil to platit nebudu:(

Pokud nám kupující doloží, že playstation byla při převzetí poškozená, opět se s Vámi spojíme. V takové situaci bychom museli trvat na vrácení zaplacené částky.

V tuto chvíli nemůžeme dále objektivně posoudit, zda je playstation nefunkční. Jelikož nechceme některého z obchodních partnerů poškodit nespravedlivým rozhodnutím, v řešení této aukce nebudeme zatím podnikat další kroky a ponecháme ji na vaší dohodě s kupujícím.

Myslím že to dopadlo jak jste předpovídali. Děkuji za pomoc