Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Java - Action Button

Čau,

chtěl bych se zeptat, jak udělat jednu funkci v mém programu.

Takhle to vypadá (rozložení BorderLayout, postranní žlutý panel WEST, bílý panel CENTER)
docas.jpg

Udělal jsem si třídu Formulář, který vytvoří klasický formulář se jménem, příjmením atp.

A já potřebuji, po stisknutí tlačítka "Založit novou rezervaci", aby se mi ten formulář objevil v té bílé části, nevím jak na to, vytvořím si actionListener u toho tlačítka, jen nevím, co napsat do něj.

Díky předem za každou radu :)

Já bych to asi udělal tak, že po stisknutí tlačítka, které by bylo odkaz na soubor třeba objednavkovy-formular.html.
Ty objednávky by se ukládaly do databáze (s datumy a časy) a když by si chtěl někdo zobrazit zadané, bylo by to další tlačítko odkaz zase třeba na objednane.php, kde by se to vypisovalo z databáze podle zadaného data a času.