Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win live mail -problém při importu zpráv z OE6

Ahoj,

nedaří se mi bezchybně naimportovat zprávy z Outlook Expressu 6 do Windows live mail.
Naimportovat je tam dokážu, akorát že tam nejsou všechny, zrovna ty nejnovější chybí.
Uživatel tam má zprávy za asi 4 poslední roky, ale po importu tam jsou poslední zprávy z r.2009, rok 2010 se nepřetáhl (všechny složky takhle vypadají, Doručená, její podsložky, odeslaná, i ostatní).
Ty soubory dbx na disku jsou pravda obrovské, Doručená i odeslaná bez mála 2GB, ale v OE6 to ještě funguje, vím, že je to na hraně, ale ještě to jede, proč to teda nepřetahuje?

Díky předem za jakoukoli pomoc!

Asi to tak dopadne, je to trochu komplikované tím, že ten původní počítač se zhroutil, tak že na něm OE6 nejde pustit(můžu jen do složky), ale budu si muset pomoct.

Jsou to tisícovky zpráv, a myslel jsem že ten převod bude fungovat, to mě trochu časově podrazilo.

Chtěl jsem se jen zeptat, jestli se s tím někdo nesetkal a nevyřešil to nějak..

Tak jsem to převedl následovně:

1. Na jiném počítači(WXPP), kde je nainstalovaný současně OE6 i velký Outlook2003 (oba programy jsem zazálohoval), jsem do OE podstrčil celou složku Outlook Express z původního počítače(s mailama určenýma k přetažení).(ještě adresář jsem musel podstrčit ze složky adressBook a přejmenovat)

2. spustil OE a maily tam byly všechny i s podsložkama, adresář taky ten správný.

3. ukončil OE, pustil velký Outlook a Importem do něj natáhl věci z OE (průvodce přetáhne i maily i adresář) - zase jsem zkontroloval, zda jsou všechny maily i s podsložkama.

4. exportem z Outlook2003 jsem vytvořil soubor backup.pst, který obsahuje i adresář.

5. Na Windows Live Mail jsem asi navždy zanevřel, naštěstí na tomhle novém počítači je i Outlook2007, do něj jsem naimportoval backup.pst, a sláva! všechny maily, posdložky i adresář je tam !

Mám teorii, že původní soubory dbx byly asi lehce "nakopnuté", takže windows mail je neschroupnul, ale tento delší postup popsaný výše zafungoval.