Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotazy s psaním webu

dělám si svůj web a chtěl bych se zeptat jak můžu tránku rozdělit na levý sloupec s různými odkazy a prostřední část, zatím jsem to řešil že jsem udělal tabulku bez okrajů ale zajímá mě jestli to jde i nějak jinak ?

mám menší problém, když píšu nějaký text tak je umístěný hned nakraji stránky, posunul jsem ho kousek doprava, v prohlizeci pspadu se zobrazi tak jak chci, kdyz se na ni potom divam v exploreru tak taky vsechno v pohode ale kdyt to zapnu v mozile nebo chromu tak to posunutí zmizí. tohle je ta stránka hratelnerasy.html poradte mi nekdo jak to udelat aby ten text byl posunutý kousek doprava. díky