Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem coLinux

Colinux je nejaky program ktory simuluje sytem linux pod windowsom.
Naninstaloval som si ho tak. ze som vybral moznost TAP (Nainstalovalo nove sietove pripojenie) a stiahol 28MB Debian distribuciu... cital som aj readme ale nepobral som to, ako ten linux spustit :-/
vie niekto ?

jo wmvare je nieco ako Microsoft Virtual PC :) simulator systemov.. myslel som cygwin ze je to to iste...
ale aj ja ked budem mat cas budem skusat ;)
inac mal som Mandrake 10.1, Free Mandrivu 06, A teraz Fedoru 4 ..a preto ze si hccem hned skusat toto co precitam vo Wine, tak sa nechcem prepinat, lebo uz mam toho dost jednu blbost spojazdnovat paru dni ;)

Neni nutne mit Workstation. Staci si stahnout Player a k tomu jeden z predpripravenych obrazu. Na to kdyz si chcete neco ze zacatku osahat to staci.
Takze stahni si ten Player. Pak si stahni obraz nektereho z Linuxu (sekce Operating Environments), ten potom v tom Playeru otevres. A budes mit bezici Linux pod Windows.

Ok, prave nastavujem-instalujem nejaku tu Fedoru co som stiahol (cca 600MB)...
ked to bude normalne fungovat tak treba vyriesit to Bridgovanie ci co netu..
myslim ze to funguje asi tak, ze WinXP akokeby nazdielal pripojenie a ja do virtualneho LAN portu pichnem kabel ktory by mal ist do dalsieho PC, lenze tu pojde virtualne do Fedory ?