Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se základní deskou - zřejmě špatný kondenzátor

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu ohledně mého PC. Najednou zamrzlo, po restartu běží PC ale monitor nereaguje - jakoby nebyl vůbec zapojen do PC. V opravně mi řekli, že je na vině jeden z kondenzátorů. Koupil jsem si tedy nový - prý stejný zapojil ho namísto starého a stále problém přetrvává. Chtěl bych se zeptat na zapojení - jak se správně zapojuje - místo pro něj určené je rozděleno na dva půlkruhy, bílý by měl označovat zápornou polaritu. Na kondenzátoru je bílý pruh se znamínkem mínus. Má být tedy mínus na mínus, či opačně?

Nebo v čem by mohl být ještě problém?

Moc děkuji za případné odpovědi.

loading...

ahoj potřebuju poradit před 3 měsíci sem si koupil desku asus m5a78l a ted po času když chcu zapnout pc se objeví obrazovka základní desky (jak je tam ten výběr-vztup do biosu atd) a nic se dál neděje klávesnice neproblikne prostě nic asi bude špatná deska????