Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi - po pul minute se odpoji

hoj potreboval bych pomoct mam win7 a potrebuju se pripojit k netu mam wifi usb adapter ovladace pro w7 signal dobry vsechno v pohode pripojim se do site de mi to pul minuty a pak se odpoji a nejdou uz ani vyhledavat site dokud ho neresetuju nevite nedko cim to muze byt??
Změna předmětu, původně: plaret (JaFi)

Ked to je USB adapter, tak skus vliezt do spravcu zariadeni, tam si najdi USB controllery a rozbocovace, a u nich si pravy klik vlastnosti skontroluj ci tam neni nejaky powermanagement (zaskrtnute ze setrit energiu apod). Ak ano tak to skus povypinat u vsetkych USB controllerov.

tak sem vwechno zkontroloval a stejnak nic nepohlo porat stejny stav jediny jestli to nemuze byt tim ve spravce zarizeni to vyhazuje nejakej microsoft virtual wifi miniport adapter s chybou ale to vubec nevim co je za ty hacky carky sory ale pisu z telefonu az pude komp tak podekuju s hackem :-)

Ked tam mas virtual WiFi tak mas evidentne Windows 7. A z toho vyplyva otazka ma vobec ten tvoj USB zazrak ovladace urcene pre Windows 7? Ak nema tak ho mozes vyh0odit alebo pouzivat Windows pre ktore ma ovladace.

P.S> ten virtual WiFi mozes v spravci zakazat, a skus potom ci to wifi pojde lepsie.

Tak to shrnu pratele.Mam win7.Wifinu TL-WN422G.Ovladace stazeny primo od vyrobce pro win7.V nastaveni spotreby vypnute vypinani.V sitovych adapterech vse zobrazeno bez chyby.Problem:pripojeni k internetu spadne po pul minute a k opetovnemu spusteni se musi restartovat usb adapter.V prubehu pul minuty vsechno funguje:stahovani,web stranky atd..Sila signalu na sit je dobra.Pokud ma jeste nekdo nejaky napad predem dekuji. PS: Piste jen napady na reseni, chytry kecy o tom ze nepisu carky mi moc nepomuzou.

nevím co to je za šílenou mánii připojovat síť přes usb adaptéry, ty krámy fak fungují divně.
pokud ti nic jiného nezbývá, musíš hledat něco kompatibilnějšího, co už někomu funguje.
problém taky bývá s doprovodnými utilitami výrobce: stojí za dvě věci, výrobci je ani netestují v neanglických windows. dávám přednost nastavení a připojení přes windows.

a pokud jsi to doteď nepochopil, dá se přežít absence diakritiky, ostatně důvod už jsi psal.
ale naprosto nečitelné a ztrátu času představují nekonečná souvětí nerozdělená čárkami ani tečkami, která prostě nejdou číst.