Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Podle mě funkční monitor se rozsvítí na 3-4 vteřiny a potom zhasne

Dneska jsem si přines od kamaráda monitor >>>AOC LM 727<<< a připojil ho k notebooku... Monitor však odmíta svítit... Rozsvítí se jen pokud vstupuju do nastavení monitoru, grafiky, při odhlášení a přihlašení se do systému... Ale pokaždý jen na 3-4 vteřiny a potom zhasne... Pokud monitor ručně vypnu a hned zase zapnu, tak se ukáže plocha jako v případě upravovaní nastavení... Ale po 3-4 vteřinách zase konec... V těch pár vteřinách je, ale vidět, že funguje bez problému, tak proč to zhasínání... Při bližším prohlídnutí monitoru je plocha a text vidět, jen prostě podsvícení z nepochopitelnej důvodů nejde... Monitor jsem testoval na třech notebookach a pokaždý stejnej výsledek... Podle mě funkční monitor... Ale problém bude v nějakym nesmyslu, kterej přehlížim... Moc děkuju předem za jakejkoli nápad a radu...
Změna předmětu, původně: Mám opravdu problém...:o) (Kurt)

Monitor jsem testoval na třech notebookach a pokaždý stejnej výsledek... Podle mě funkční monitor

by ma zaujimalo akym svihnutym postupom si prisiel na to ze monitor je funkcny? Ked to robi na viacerych pc/ntb tak asi funkcny nebude....logika a pouzivanie vlastneho rozumu ti asi nic nehovori....

Dobry den mam lcd monitor viewsonic 19palcu jak sem ho kupoval vsechno bylo v pohode ted mi tak najede az na 10 pokus po restartu pc ale kdyz ho napojim do netbooku nebo klasickeho notesu tak nabehne vpohode ale na stolnim pc az na po 10 najede muze mi nekdo poradit