Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při nastavení AP

Zdravím,
mám problém s nastavením AP, mám internet od UPC a snažím se nastavit AP air live wl-5470. AP mi IP adresu přidělí, ale na net mě to nepůstí. Klasicky po připojení kabelu do PC se mi IP přidělí automaticky. Více se dozvíte z obrázku:

obrázek nastavení

Alebo dalsia moznost je ze mas od UPC v PC napevno nastavenu IP 89.176.atd a tu musis nastavit do AP napevno do WAN, namiesto DHCP. Do PC si nastavit "ziskavat automaticky". Tvoje PC nemoze mat IP 89.176.atd, ked chces aby tu IP mal router. UPC ti posklytuje len jednu IP a tu IP moze mat len jedna vec, nie dve naraz.