Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP Photosmart C5280 All-in-One

Zdravím všechy. Mám problém s výše uvedenou tiskárnou. Po zapnutí se na Displayi napíše hláška: "Tiskové kazety-pokyny naleznete v dokumentaci tiskárny." Dokumentaci jsem prošel a nic nejzistil. Setkal jste se někdy někdo s tímhle problémem? Může to být stářím kazety? Černou mam do roku 2011 a ta barevná která je tam nová má na sobě napsáno July 2010. Proto si myslím, že mam ještě měsíc čas. Díky moc za odpověď!
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

U tehle tiskarny je to docela casta chyba. Jestli je to pozaruka tak ji muzes rovnou vyhodit, protoze oprava (vymena) je nerentabilni