Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nepravá kopie W7 Ultimate

Dobrý den, když mi zkolabovala Vista, tak mi jeden znamy nainstalovat Windows 7 Ultimate..asi před třičtvrtě rokem. Měl to z legálního zdroje, on se tím živí.. tak proto nechápu že se mi dnes místo obrázku na ploše udělala černá plocha a vpravo dole je napsáno že kopie Windows není pravá. Taky mě na to upozornilo okno hned po přihlášení. Co s tím mám dělat? Já nemám tu instalačku a určitě je to drahé a netroufnu si to nainstalovat i kdybych to měla..
Screen: http://pictureup.cz/picture/verejny/97939793neprav a kopie.png
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Měl to z legálního zdroje, on se tím živí..

to je tu dnes vtipnejsi vyhrava.
Bud si za ne ZAPLATIL a potom by mali byt legalne, v opacnom pripade su nelegalne a je uplne fuk odkial si mal instalacku, aj keby si ju mal od prezidenta USA tak budu nelegalne.

tak teraz vsetci jeho "zakaznici" zistili ze maju nelegalne Win.
Uz som raz pisal ze ju uplne uprdele odkial to instalujes, dolezite je mat kupene LICENCNE CISLO a mat ho v tych windows nastavene a s tym cislom to mat aktivovane u MS.

Ked mas problem tak kontaktuj toho svojho experta, my ti tu windows nekupime.

V poradni sa neriesia nelegalne veci.

P.S. daj si tam vistu, ked tam nebudes instalovat viry a zavirene cracky a zbytocne programy nepodporujuce vistu a podobne blbosti tak sa ti Vista furt rozjede.
P.S.2. ked sa bojis ze sa nerozjede, tak si rob zalohu systemoveho oddielu. Napr. pomocou DriveImageXML (vytvorit si bootovacie CD s BartPE XP a driveimage XML)
P.S.3. ked sa ti "znicoho nic" nerozjela vista, tak sa ti "znicoho nic" nerozjede cokolvek trebars aj Win7, az zas budes robit to "znicoho nic".
P.S.4. kontaktuju toho kto ti tam dal tie Win7 nech ti tam da nazad Vistu a legalne - s tvojim licencnym cislom.

Pokiaľ máš PC z obchodu, reklamuj, ja mám už 3.PC. Ak ho máš od niekoho, buď nainštaluj Vistu, alebo nejaký Linux (Ubuntu) aj s kancelárskym balíkom OpenOffice.org(aby ti išlo písanie, prezentácie a tabulky). Neriskoval by som nelegálny systém... A keď niekto známemu príde na to, že takto klame zákazníkov, tak je zrejmé, že mu na to prídu a možno si i posedí...

Myslite ze je lepsi reseni nez nejak vypnout tu aktualizaci ktera to zjistila a vypnout automaticke aktualizace windowsu - odinstalovat a preinstalovat na tu vistu, kdyz se tak posrala jednoho dne a nejelo nic?(Neznamo proc)Linux nevim jak vypada a jsem zvykla na windows a vsude i ve skole je windows tak bych to nemenila..

moze sa kludne stat, ze ak sa v 7 upravia tieto aktualizácie, že sa system uplne zasekne a nespusti bez aktualizacie, cize to moze znamenat stratu dat. Ja som s vISTOU okrem rychlosti problem nemal. Linux je v dnešnej dobe veľmi rozvinutý a má podobný štýl ako Windows, obsahuje dokonca zadarmo aj openoffice (je to nahrada za MS Office), takže vše legálne a zadara!!! Doma mám dva linuxy na PC a teraz som na svojom notebooku s legalnym XP a nemam problemy s pripojením medzi linuxom a windowsom. je to o zvyku

Nekdy linux treba vyzkousim.. ale mame doma jenom jeden notebook a v linuxu jsem v zivote nic nedelala a vsichni jsou zvykli na windows u nas doma a skoro ani nevi co toje.. nebudu se v tom zatim rypat.. nekdy vyzkousim kdyz si snad koupim svuj notebook..

Nakonec jsem odinstaloval posledni nainstalovanou aktualizaci, nainstalovala jsem tohle
Zmazany link. Nedavaj sem nelegalne veci. Viz pravidla. (MM..)
MOmentalne nemam cas vse zalohovat a instalovat vistu - k tomu si jeste nekoho povolat.. tak je to zatim takove... da se to nejak zabezpecit aby za chvili na to zase nejak neprisli nejakou aktualizaci...? Dekuji za vsechny rady..:)

Pokud je k tomu notebooku zaplacená Vista budeš to muset ještě jednou zkusit s vistou.Je to nejlevnější.

Pokud k tomu máš dvd (recovery dvd) možná to zvládneš nainstalovat. Pokud k tomu máš jen štítek nalepený
zespodu do notebooku bude lepší se na někoho obrátit, cena záleží na koho se obratíš obecně 500kč+ někde ale i 1000.

Pokud se ti líbí windows 7 tak z verze visty - Z edice Home Premium, Business a Ultimate si můžeš koupit upgrade za 2500.
http://www.cybex.cz/Software/Software/Windows-7-Ho me-Premium-Edition-32-bit-64-bit-CZ-UPG/produkt=86 0260796/kategorie=18765/

Nepředpokládám že pokud by ti tam zase někdo "nějak" nahrál windows 7 že to vydrží déle jak tři měsíce. Prostě si to hlídajía hlídat budou.
Vypnutí aktualizuací si myslím nepomůže, ošetřené to mají dobře. To pomůže tak v XP.

Tímto sem to chtěl doplnit a zase zamykám.