Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno uprednostneni sitoveho spojeni

Zdravim,

potreboval bych poradit ohledne urednostnovaneho sitoveho spojeni ve Win XP.

Notebook je pripojen klasicky sitovym kabelem s vyuzitim DHCP. V dosahu ale pribyl projektor s wifi rozhranim. Notebook se automaticky pripoji a veskerou komunikaci smeruje pres wifi, ktera ma navic skript atomaticke konfigurace pro prohlizece.

Jak udelat to, aby sitova komunikace zustala vzdy pristupna pres UTP (nezavisle na dostupnosti wifi site)? Nejjednodussi reseni je vypnout wifi na ntb, ale to je v rozporu s pozadavkem na prenos obrazoveho signalu do projektoru...

Diky predem za kazdy napad.

Ano, je to presne to hledane reseni.

Kdyby nahodou odkaz nefungoval, pak ovladaci panely -> sitova pripojeni -> nahore z menu upresnit -> upresnit nastaveni -> zvolit poradi pristupu k sitim

Ve Firefoxuje je potreba mit nastaveno "automaticky detekovat nastaveni", volba "bez proxy serveru" nefunguje. IE funguje s defaultnim nastavenim.