Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Digitální fotoaparát

V květnu mám v úmyslu kopit digitál. Nechci ale žádný kompakt... Rozpočet je omezený, takže asi bazar/inzerát. U df preferuji jednoduchost ovládání fotografických funkcí, nechci lovit korekce v desáté úrovni menu. Mám tři vážné kandidáty, viz anketa. Na víc prachy (cca 6-8k Kč) nebudou :.( O kterém si myslíte, nebo jste jej měli v ruce že bude nejlepší? Předesílám že fotografuji především statické náměty, architekturu, přírodu atd. Z "pohyblivých" témat vlaky. Prosím jen odpovědi "k věci". Díky za rady...

Sorry za vytahování starého dredu, ale tento jsem dnes vyřešil, úplně. Zakoupil jsem Sony DSC F 717. Co se týká mých požadavků na df, tak tento je plní; neboť: kvalitní optika - Carl Zeiss Vario Sonnar 38-190mm (EQ) F 2,0 - 2,4, rozlišení 5 Mpix, režimy P A S M, citlivost ISO 100 - 800, dobrá ergonomie, a cena. Četl jsem testy (především na www.dpreview.com) a porovnával a porovnával. Tak věřím že budu spokojený.