Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s bootovanim

Caute, v kompe mam Win7 a nainstaloval som si este Fedoru na dalsi oddiel. Problem je, ze po nainstalovani Fedory sa mi zrusila bootovacia tabulka do Win7, je tam len moznost spustit Fedoru. Skusal som opravit system - neuspech.
Je nejaka moznost obnovit bootovanie do Winu alebo je len moznost uplneho formatovania a novej instalacie?
Diik za odpovede.

Obe alternatívy,
aj od kolegu MM, sú najrýchlejšou cestou - ako sa z toho dostať von.
Aj UBCD aj ParWiz5 - sú externé systémy, bootované z CD (t.j. nezávislé na Tvojej Fedore).

Je na Tebe, čo zvolíš.