Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení přes WIFI

Zdravím, mám asi jeden rok ADSL od O2 a k tomu modef Huawei HG 520i. Nikdy jsem neměl s WIFI žádné potíže, ale teď najednou se nemůžu přes WIFI připojit s notebookem ani mi nenajde žádný signál. Když přeinstaluji připojení přes originální CD od O2 tak se mi notebook přes WIFI ihned připojí a je plný signál, ale po restartu notebooku zase nic. Může mi někdo poradit?

Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\Veronika.YOUR-50174EBF51>ipconfig -all

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : your-50174ebf51
Primární přípona DNS. . . . . . . :
Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : neznámý
Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne
WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptér sítě Ethernet Bezdrátové připojení k síti 2:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Broadcom 802.11b/g WLAN
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-1A-73-07-E5-7E

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Intel(R) PRO/100 VE Network Connecti
on
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-16-36-C9-D4-4B

C:\Documents and Settings\Veronika.YOUR-50174EBF51>

Když přeinstaluji připojení přes originální CD od O2 tak se mi notebook přes WIFI ihned připojí a je plný signál, ale po restartu notebooku zase nic.

pak už zbývá jen nějaký vir / spyware, který máš nainstalovaný.
projdi si autorun položky, a u všech si zdůvodni proč tam jsou: msconfig.exe je skoro na nic (neukazuje cesty ani vlastnosti položky), autoruns, hijackthis, combofix, starter, atd.

v minulosti když měli lidi aplikační firewally, ty jim občas hlásily přístup pc ven. xp parodie na firewall to neřeší, a dnešní aplikační firewally dostanou od ms 5 hvězdiček a skvělé recence v plátcích typu chip jen tehdy, když nekontrolují odchozí traffic z windows komponent - přestože mohou být zavirované. čili v dnešní době není na hlášení firewallů spoleh.

kluci vím že to nepatří moc k wifi temau ale mam problém přeinstaloval sem si windows a nejede mi net sitovku kdyz nainstaluju tak při instalai hlasí chbu nevím proc dokaze nekdo poradit jak ten ten zapojit bracha je pichlí na stejný router a valí mu tu uplně normálka když tak icq 381009003 budu vděčný za každou radu