Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s fotkami

Potřebuji radu. Vložila jsem foťák do notebooku a ukázalo mi to fotky v pohodě. Potom jsem to zkusila dát do PC a fotky mi to nenačetlo a teď se k fotkám nemůžu dosta nevíte co s tím ?,

Tak je niekolko moznosti...

1) fotky boli presunute do notebooku (pretiahnute), aj ked predvolene sa kopiruje, takze skor nie
2) problem s kartou alebo citackou v PC, stalo sa mi to uz, prip. mohla byt karta vybrata z notebooku ked sa pouzivala, skus vybrat kartu z PC citacky, vloz ju do fotaku, ked tam pojdu, vypni fotak a skus dat znovu do PC citacky, to mi pomohlo pri lacnych kartach ktore sa mi dostali do ruk

Ked v PC chce formatovat kartu, rozhodne to nerob!