Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem naprogramovanie stahovania

caute.povedzme ze mam datovo obmedzeny internet(DSL).cez vikeny(aj sviatky)sa da stahovat neobmedzene.a ide mi o stahovanie cez torrenty:-).nemusia to byt prave nelegalne veci.da sa nejak spravit aby mi v sobotu rano o 00:02 zacalo stahovat a v nedelu o 23:58 skocilo?

a to ma privadza k dalsej otazke.ked som pripojeny na net od piatku a v sobotu by to zacalo,tak to sa nebude pocitat do tych stiahnutych predplatenych dat,vsak?

da sa to cele nejak naprogramovat?
jedna sa o ST DSL Data 5000.
sorry,aj je to blby dotaz:-D
diky

Určitě existují utility, které umí spouštět a vypínat programy v zadaný čas, něco takového bych použil.

Nebo (nechce se mi teď takovou utilitu hledat...) "čistá amatérština" :-) :

1. spuštění pomocí "Naplánované úlohy" přímo ve Windows (naplánuješ tam, že chceš každou sobotu v 0:02 spustit Azureus či co..., který po spuštění začíná "sám od sebe" stahovat)
2. vypnutí pomocí cmd - zadat příkaz shutdown /s /t xxx, kde xxx je čas v sekundách, za kdy se má PC vypnout. Bod 2. se dá taky "zkonverovat" na úlohu a přidat dle bodu 1.