Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myší

Zdravím, mám menší problém s myší. Mám ho už nějakou dobu, ale vždycky jsem ho tak přehlížel, protože jsem se mu vyhýbal. Jde o to že mám notebook a k tomu myš. Obvykle když zapnu pc a pracuju, tak myš funguje normálně. Ale jakmile myš odpojím v průběhu puštěného pc a znovu ji zapojím, tak s ní nejde hýbat...ani se nic nezobrazí. Musím proto tabletem najet a restartovat pc. Když se znovu spustí, myš už normálně funguje. Nevíte čím to může být ? předem děkuji za odpověď...

stejně znamená taky nezatrženo? tak to zatrhni.

máš doinstalovaný ovladač myši od výrobce z jejího cd? pokud jo, odebral bych ho, ať windows používají vlastní.

internet se nikdy nepřipojuje přes usb, nevím co je to za úchylná móda. notebůů mají zabudované wifi, všechny počítače pak normální síťovou kartu.
když to usb šidítko zakážeš, vytáhneš, restartuješ - bude ti to s myší bez té síťové usb parodie dělat taky?

moc nerozumím té nabíječce: to je nějaká z usb pro telefon, nebo o co jde?

Ale netvrdím, milý brtníku, ak je "tablet" - tabletem,
že to nie je tak, ako hovoríš Ty.

Ma len zaujala slušnosť pána,
takže som podľahol pocitu, že ide o iný variant.
Keďže na 100% viem, že ak by žil dnes Einstein - určite by mal zrovna taký 10 ročný NB, s PS2.