Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o komentář k BSOD

Dobrý den,
prosím o váš komentář k BSOD. Mi se z toho nedaří nic vyčíst. V eventlog také nic kloudného vidět není. Přesněji, před hláškou Předchozí vypnutí systému (13:57:33, ‎4.‎6.‎2010) bylo neočekávané., žádná chyba není.

Ta modrá smrt se opakuje. Umře to když je spuštěný Firefox + MS Outlook 2003 + AIMP2 (předtím s winamp to padalo také) + Norton Internet Security 2010. Tedy žádná velká zátěž a teploty jsou v normálu.

[11err.jpg]

Jedná se o nové PC s W7 Pro 64bit. Konfigurace viz [46uln.png]

V dmp souboru ani v xml jsem nic do oči bijícího nenašel.

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7600.2.0.0.256.48
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 1e
BCP1: FFFFFFFFC0000005
BCP2: FFFFF80002F7DF35
BCP3: 0000000000000000
BCP4: FFFFFFFFFFFFFFFF
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Soubory, které popisují problém:
C:\Windows\Minidump\060410-19749-01.dmp
C:\Users\Jiri\AppData\Local\Temp\WER-63570-0.sysda ta.xml

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clci d=0x0405

Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline:
C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt

Nuž z toho, čo tam uvádzajú, mal by si skúsiť:
- Disable any anti-virus software
- Disable any third-party drivers
teda, dostať to do podoby čistého systému MS - asi novou inštaláciou.

Nainštalovaním chipset drivers... atď.

A pokusmi výmeny/resp.znovuosadenia HW komponentov.

.

Viac ma nenapadá...

Zažil som to - nie raz. Presne to isté.
A vyčerpal som nielen všetky možnosti,
ale aj seba...

Tak daj vedieť,
ak to prelomíš.

Ja som to po pár dňoch vzdal - a vrátil predajcovi.
Kde to bez slova - pri mnou doložených testoch - vymenili za iný NB.