Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zdroj ?

Ahoj,

Mám objednané 2 grafické karty nvidia GTX 470,které planuji do SLI. Bohužel zdroj (tagan),který jsem měl mi odešel. Tak bych se chtěl s Vami poradit, jaký zdroj a jakou značku těmto dvoum nenažrancům pořídit. (Procesor mám i7-920,6GB DDR3,2 disky z toho 1x SSD,8 větráků v pc.)

Děkuji za odpověď cena nehraje až tak roli --> spěchá.
Pavel

Špunty si kup tak ty ;-) .. ja chladím grafiky vodním mediem... (měl jsem ati a pokaždý se něco rozesralo), prostě mě nikdo nvidii nevymluví, v nviidi je větší síla,lepší vyhlídky do budoucna (jak funkcema,tak v jádru) ,profesionální zpracování,lepší přístup k ovladačům a rozhraní, pak naházím screeny výkonu přetaktovaných karet.

A ty jediný vlastonsti co se dají k ati přičíst jako spotřeba a cena ... pfff koho to zajímá? když už chceš lepší pc,je jasný že to něco sežere.