Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu.

Dobrý den mám problém s (viz nadpis). Zobrazuje se pokaždé kdy se chci kamkoliv přihlásit ať je to mail seznamu,centrumu,Facebook atd. Všude kde se chci na webu přihlásit mmně po kliknutí na "Přihlásit" zobrazí tento problém.Mám dva prohlížeče (Internet Explorer a Mozila Firefox.Chyba se začala vyskytovat od včerejška z ničeho nic. Chvíly předtím (než se vyskytla chyba) se mi seknul IE amusel jsem restartovat PC.
Díky moc za všechny rady.

Díky ,ale v momentě kdy kliknu na "Pokračovat na tento web (nedoporučujeme)" Chyba s certifikátem zmizí a nahoře u adresy se nezobrazuje žádná chyba.Ten samý problém mám jak v IE7 tak v Mozille.Myslím si že tak velké stránky jako je seznam nebo centrum by nemněly mít problém se zakoupeným certifikátem.Ještě jednou díky.

Chacha. Díky za tvoji zkušenost. Taky jsem měla haló, co se děje... Předtím jsem koukala na jiný rok na kalendář a nenastavila jej zpět. Kdybych si nepřečetla tvůj příspěvek, asi by mi nedošlo, že je problém právě jen v nastavení data! Díky.

Mně pomohlo vyřešit chybu s certikátem obnovení IE 11 do výchozího stavu přes "Nastavení - Možnosti Internetu - záložka Upřesnit - Obnovit". V okně je nutné zaškrtnout "Odstranit osobní nastavení".