Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD LG 37LE5300

Zdravím,
Mám takový problém,dnes jsem zakoupil tuto LED LCD televizy,ale zda se mně,že lidé a cokoliv jiného mají takový zrychlený pohyb,prostě to vypadá nereálně (zdá se mi,že s sebou postavy nějak moc cukají) a dokonce když připojím DVD přehrávač, tak jednou za čas (do minuty) se normálně vrátí čas o vteřinu na DVD displeji,jedna hodnota tam problikne dvakrát,což jsem ještě nikdy neviděl.

Neměl jste někdo někdy podobný problém ? Popř, jak jste ho řešili,nebo se mi to jednom zdá ...

Díky Tomáš

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7599 3

Zdravím.
Zkus se na internetu podívat po nějakém diskusním fóru, kde se řeší tvůj typ TV. Třeba bude někde k dispozici i nový firmware, který, pokud jde o vlastnost zmíněného typu TV, tuto vlastnost řeší. Já jsem takto nalezl odkaz na nejnovější firmware k LG 37LH7000 na stránkách www.tvfreak.cz. Je třeba hledat a bádat.Jinak je možná problém i s tím zpracováním obrazu na 100Hz. Zkus to v menu TV vypnout jak výše radí kolega s nickem MM. V menu to určitě najdeš v záložce "Obraz " "Pokročilé ovládání ". Přeji zdar.