Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows

dobrý den instaluji windows xp sp3 a kdyz uz je mam nainstalovany pokazde co restartuju nebo vypnu pc tak tam nic nezustane ani filmy ani hudba ani obrazek na plose vse se vrati do puvodu jen nektere programy zustanou nainstalovány prosim o radu ?kdyz sem zkousel odinstalovat program neslo to ze nemam dostatek opravneni pritom su nastaven správce pc

Tak si to nainstaloval spravne a nemoze to blbnut. Ked to blbne tak ja pises, tak je pravdepodobne ze uz si to stihol zavirit (z USB sticku apod) takze to nainstaluj znova aj s formatovanim a nestrkaj tam ziaden USB stick a nespustaj ziadne zavirene cracky ani ine skvele veci z pochybnych zdrojov.

P.S. ked to bude blbnut aj po novej instalacii a ked budes davat pozor na to co spustas (len oficialne veci a nestrkat ziadne disky/flashky do USB !) tak je vadny HW, tipujem problem s diskom, ale je to NEpravdepodobne. Velmi pravdepodobny je ten vir (mas ho na externom HDD/flash a pri strceni do PC sa to nakazi). Over si ze na externom disku neni subor autorun.inf (moze byt skryty). Ak tam subor je tak je disk zavireny.

Nie to co popisujes. Ziadne ovladace ti nebudu branit dat na plochu ikonu ani nic podobne. To co popisujes je na 99% vir, na 1% HW problem (disk, alebo nieco pretaktovane apod)

Samozrejme ovladace k zakl.doske treba nainstalovat ale to na 99,999999% neni tvoj terajsi problem.

P.S> v BIOSe skontroluj napatie a frekvenciu RAM. Podla stitkov na moduloch.

Nic dal. Nainstaluj Windows a nestrkaj tam ziadne externe disky, neklikaj vo Windows na D: disk ani na ziadne disky. A skontroluj ci ti to udrzi data na ploche po restarte (vytvor si novy textovy subor apod)
Potom vypni autorun (u XP pro idealne v start-spustit: gpedit.msc, pocitac - sablony pre spravu - system: "zakazat autorun" na Povolit), restart, a az potom tam strkaj ine disky. Neklikaj na ine disky v tentopocitac, ale otvor start- atd -prieskumnik a tam otvaraj disk znakom [+] a nie dvojklikom, a over si ze ci neni na ext.disku skryty subor autorun.inf (= vir ak je to na nejakom HDD alebo flash).