Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows

dobrý den instaluji windows xp sp3 a kdyz uz je mam nainstalovany pokazde co restartuju nebo vypnu pc tak tam nic nezustane ani filmy ani hudba ani obrazek na plose vse se vrati do puvodu jen nektere programy zustanou nainstalovány prosim o radu ?kdyz sem zkousel odinstalovat program neslo to ze nemam dostatek opravneni pritom su nastaven správce pc

Nic dal. Nainstaluj Windows a nestrkaj tam ziadne externe disky, neklikaj vo Windows na D: disk ani na ziadne disky. A skontroluj ci ti to udrzi data na ploche po restarte (vytvor si novy textovy subor apod)
Potom vypni autorun (u XP pro idealne v start-spustit: gpedit.msc, pocitac - sablony pre spravu - system: "zakazat autorun" na Povolit), restart, a az potom tam strkaj ine disky. Neklikaj na ine disky v tentopocitac, ale otvor start- atd -prieskumnik a tam otvaraj disk znakom [+] a nie dvojklikom, a over si ze ci neni na ext.disku skryty subor autorun.inf (= vir ak je to na nejakom HDD alebo flash).