Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snímání obrazovky

Zdravím,

chtěl bych si občas něco natočit z her, ale hledám vhodný program. Vetšinou všude radí Fraps a CamStudio. Jenže v CamStudio mi nelze zachytit zvuk (což chci) a fraps zaprvé dělá strašně velké soubory a zadruhé mi nějak ,,zpomaluje" (že to jde tak ztuha (pohyb atd.)) hru. Chci aby byl zadarmo (nehodlám kvůli mým mini videím platit) vysoká kvalita (jak videa tak zvuku).

Díky za všechny rady.

Pokud je CamStudio v pohodě, tak bych ještě našel něco na záznam zvuku a dal bych to nějakým programem dohromady. Jinak Fraps je asi to nejlepší, co je, bohužel není zadarmo (tak to obvykle bývá). Ještě jsem našel tohle: www.growlersoftware.com. A soubory dělané Frapsem přeci můžeš zmenšit pomocí nějakého kodeku - třeba MPEG-4 ASP pro video a AAC pro zvuk.

A jakou hraješ hru ? FPS hry mají většinou výbornou funkci "dema", kde se ukládá pouze pozice hráče, nepřítelů, mapa a další drobnosti, ale nejdůležitější je to, že to nenatáčí, jenom to ukládá různe informace, takže výsledný soubor má řádově pár megabajtů.A pak už si to jen přehraješ pomocí hry, a můžeš si to třeba frapsem nahrát, protože tam už je jedno jestli se to bude sekat, video se sekat nebude.