Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zazalohovani herniho DVD

Ahoj, stal jsem se stastnym legalnim majitelem C&C: The First Decade a protoze bych si to nechtel osoupat (mam slot-in mechaniku Pioneer), rad bych si to ulozil na HDD do nejakeho ISO, pak namountoval pres DaemonTools a hral z disku.
Potiz je ta, ze free programem CDBurnerXP jsem si udelal ISO a to funguje jen s nekterymi hrami z toho baliku. Treba s Generals to nefunguje. Zrejme nejaky typ ochrany, ktery nelze chnapnout do ISO.
Poradite prosim soft (nejlepe freeware ale kdyz bude za rozumnou cenu tak budiz), ktery je "pro blby" - takze bude schopen tu ochranu zkopirovat do nejakou mountovatelneho formatu? Ja vim ze existuji nejake SafeDisc a SecuRom ochrany ale nemam poneti, co si s nima poradi.
Prece kdyz mam legalni hru s dokladem, tak mam pravo si udelat kopii... ale pochybuju, ze mi hotline vyrobce poradi, cim zkopirovat jejich DVD...
Diky za tipy!

Myslim ze on ani nechce prelamovat ochranu, len chce presnu kopiu toho media, do image suboru :-).

BTW. Ja mam tiez pioneer slot-in, a nic sa mi doteraz neosoupalo, zalohy originalov si nerobim, ptz. kym sa mi nieco osoupe tak hru dohram alebo ma prestane bavit. Ale je pravda nemam deti takze u mna sa na originalkach neobeduje, apod. :-)

Řešení:

A) Spusť programek na skrytí mechanik pro Starforce. Pak to bude fungovat i s image.
B) Stahni si Cracky pojede ti to i bez DVD nebo image.

Bod B) nedoporučuji, protože zároveň budou přeskakovány ukázky filmečků u těch her, které je "cucají" přímo z nosiče.

Potlesk až na letišti. [mod]bod B nedoporučuji doporučovat, obzvlášť ne u nás (anarchist)
a 10 z 10tich moderatorov bod B uplne odsudzuje, a upozornuje ze nie je legalny ;-) (MM..)[/mod]