Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera/IE na správu routeru

Zdravím,
přes 10.0.0.138 nastavuju adslmodem/router a pouzivam na to operu 8.51

nastavovani funguje, ale kdyz dam refresh tlacitko na nejake strance /ne panel opery/ tak mi opera hodi:

404 Not Found
The requested URL '/webcm?var%3Amain=menu1&var%3Astyle=style1&getpag e=..%2Fhtml%2Fdefs%2Fstyle1%2Fm' was not found on this server.

kdyz to same udelam v IE tak to funguje OK, poradite co s tim?

chtel bych delat vse v opere, a ne ze pulku nekde a pulku nekde jinde:-/
diky

Skus vymazat cache opery ako pisal mif, inac pred tym nez das refresh co je hore v riadku s URL? a co je tam potom ako das refersh? Skusal si to rucne prepisat na to co tam bolo predtym? (aby sme sa nejako priblizili pricine problemu).
Preco nechces pouzit refresh na paneli opery (nie je to jedno)?

Nie je to pripojene cez SSL (ikona zamknuteho zamku?). Neviem ako opera ale napr. FF defaultne necachuje SSL stranky (tak to je podla mna spravne), IE cachuje vsetko, a je mu jedno ze je potom vypis tvojho bankoveho konta pol roka na disku vycapeny pre "zvedavcov", ale hlavne ze MS je potom "rychly"...
Samozrejme moze to mat aj ine priciny, v nastaveniach, nemas tam nejake proxy nastavene apod.?

To som si myslel. Ze by opera nerozpoznala v URL to "%2F" ako lomitko :?: (otazka na expertov na Operu).

Inac skus v Opere, pred tym ako stlacis refresh, nahradit to prve %2F v URL za lomitko (znak /), potvrd to (stlac enter) a potom stlac refresh :-). Podla mna to potom bude fungovat, ale v com ma Opera problem, to netusim (snad sa v tomto stadiu ozvu lepsi experti na HTML a Operu ako ja).

Nechapes ma.
Si v Opere, este si neklikol na refresh.
V URL mas
cgi-bin%2F ...
co je sice to iste ako
cgi-bin ...

ale asi to Opera kvoli niecomu (neviem ako je to v HTML specifikacii) to %2F nepochopi ako lomitko ktore urcuje podadresar. Chcel som aby si pred stlacenim refresh, zmenil rucne
cgi-bin%2F ...
na
cgi-bin ...
stlacis enter, malo by sa nacitat to iste co si mal predtym, ale uz by malo fungovat aj tlacitko "refresh".

Je to asi tak trochu kix v HTML od tvorcov toho routera, nie som si isty ci sa sprava Opera korektne a IE nekoretkne, alebo naopak, alebo ako to presne v HTML specifikovany takyto pripad, ani neviem ci ide v opere nejako nastavit taketo nieco, ale pouzit %2F namiesto lomitka je od tvorcov routera dost prastene, to co je za router?