Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera/IE na správu routeru

Zdravím,
přes 10.0.0.138 nastavuju adslmodem/router a pouzivam na to operu 8.51

nastavovani funguje, ale kdyz dam refresh tlacitko na nejake strance /ne panel opery/ tak mi opera hodi:

404 Not Found
The requested URL '/webcm?var%3Amain=menu1&var%3Astyle=style1&getpag e=..%2Fhtml%2Fdefs%2Fstyle1%2Fm' was not found on this server.

kdyz to same udelam v IE tak to funguje OK, poradite co s tim?

chtel bych delat vse v opere, a ne ze pulku nekde a pulku nekde jinde:-/
diky

Nie je to pripojene cez SSL (ikona zamknuteho zamku?). Neviem ako opera ale napr. FF defaultne necachuje SSL stranky (tak to je podla mna spravne), IE cachuje vsetko, a je mu jedno ze je potom vypis tvojho bankoveho konta pol roka na disku vycapeny pre "zvedavcov", ale hlavne ze MS je potom "rychly"...
Samozrejme moze to mat aj ine priciny, v nastaveniach, nemas tam nejake proxy nastavene apod.?

To som si myslel. Ze by opera nerozpoznala v URL to "%2F" ako lomitko :?: (otazka na expertov na Operu).

Inac skus v Opere, pred tym ako stlacis refresh, nahradit to prve %2F v URL za lomitko (znak /), potvrd to (stlac enter) a potom stlac refresh :-). Podla mna to potom bude fungovat, ale v com ma Opera problem, to netusim (snad sa v tomto stadiu ozvu lepsi experti na HTML a Operu ako ja).

Nechapes ma.
Si v Opere, este si neklikol na refresh.
V URL mas
cgi-bin%2F ...
co je sice to iste ako
cgi-bin ...

ale asi to Opera kvoli niecomu (neviem ako je to v HTML specifikacii) to %2F nepochopi ako lomitko ktore urcuje podadresar. Chcel som aby si pred stlacenim refresh, zmenil rucne
cgi-bin%2F ...
na
cgi-bin ...
stlacis enter, malo by sa nacitat to iste co si mal predtym, ale uz by malo fungovat aj tlacitko "refresh".

Je to asi tak trochu kix v HTML od tvorcov toho routera, nie som si isty ci sa sprava Opera korektne a IE nekoretkne, alebo naopak, alebo ako to presne v HTML specifikovany takyto pripad, ani neviem ci ide v opere nejako nastavit taketo nieco, ale pouzit %2F namiesto lomitka je od tvorcov routera dost prastene, to co je za router?