Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vypalovačka na NB ASUS PRO5DID-SX128V

Ahoj mam problém s vypalovačkou na NOTEBOOKU a nevím vůbec co stím.

Mám následující NB ASUS PRO5DID-SX128V , neboli take K50ID

www.alza.cz/asus-pro5did-sx128v-d162616.htm

takže mojí konfiguraci uvidíte tam. WIN 7 , přesně tam je vypalovačka Slimtype DVD A DS8A4S SCSI !

Popis problému: Nejprve jsem nainstaloval NERO (uz asi 3 ruzne verze), potom DVD Shrink 3.2. Tak a ted jsem chtel vypalit DVD z disku, takze jsem ho nacetl v DVD Shrinku a dal zalohovat, ale u cilove adresare nemam na vyber VYPALOVACKU ( dole mi to pod tim pise ze pokud chci vypalovat musim nainstalovat NERO ). No budiz, dal jsem to teda palit primo v NERO jako DVD video files a po vsem odklikani se to sekne bud kousek na zacatku nebo kousek na konci s oduvodnenim

Nemohu ukoncit najednou (DAO) a DVD je v pr*****

Zkousel jsem i CLONE ale ten projistotu zamrzne hned na zacatku :D DĚKUJI ZA KAŽDOU RADU jo a palim na DVD-R VERBATIM

xxx@xxx.xxx

Odstranen email, ptz nejsme emailova poradna a ptz spamy (rh)

Co to má společného s LG pálidlem? Tenhle problém je způsoben nekompatibilitou Nera a OS - po instalaci molocha je mechanika znefunkčněna utilitami, které si Nero tahá po startu. Obzvlášť se to nemá rádo s Daemonem. Doporučuju CS Starter a "neří" nesmysly odstranit z bootu. Tvá odpověď je absolutní nesmysl.