Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte MP3 přehrávač, špatné zkušenosti s Emgetonem...

Dobrý den,

mám dotaz: sháním MP3 přehrávač s dobrým poměrem cena výkon...cca do 2000,- Chci hlavně vyšší výstupní výkon (v kombinaci s Koss sporta), ekvivalizér, spolehlivost (hlavně aby nezamrzala, nedělal problémy firmware a nevadily soubory jiného typu - Mp3 z netu její funkčnosti)

mám velmi špatnou zkušenost s firmou Emgeton, kdy jsem měl E5 cult, který měl výše uvedené problémy a servis hrůza a pak i s IAudio....

předem díky za pomoc...
Tom

Můj příspěvek bude nejspíš out, ale v roce 2005 (nebo 2006) jsem si koupil Emgeton E2 Cult a slouží mi doteď naprosto v pořádku. Když mi tehdy přišel, měl výrobní vadu, ale vyreklamoval jsem jej až zhruba za 1,5 roku, kdy jsem se konečně odhodlal problém řešit. Ale servis proběhl výtečně, nejen, že závadu opravili, vyměnili dokonce všechny kryty za nové a třetí den jsem měl opravený kus doma ve Frýdku. Docela mě mrzí a zaráží, že se situace tak razantně změnila, podle vašich zkušeností :-(

Dnes jsem byl v Počernicích reklamovat E9 Cult, display zaprášený z vnitřní strany. Reklamace neuznána, přístroj lze reklamovat pouze v případě, že zrnka prachu uvnitř jsou větší než 1 mm (ha, ha). Zřejmě je nutno používat jej ve vakuu. Doma mám ještě ZEN Creative, ten je dle mého názoru o několik tříd výše. EMGETON již nikdy !!!!