Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CSS otáčení obrázků

Klient chce, aby na webu pod obrázkem byla funkční tlačítka otočit vlevo, otočit vpravo. Na lokále v pokusném souboru mi to funguje při použití následujících css (pro otočení vlevo je kód analogický):

.rotaceVpravo {
	filter:progid: DXImageTransform.Microsoft.BasicImage(rotation=1);
        -ms-filter: "progid:DXImageTransform.Microsoft.BasicImage(rotation=1)";
	-webkit-transform: rotate(90deg);
	-moz-transform: rotate(90deg);
	-o-transform: rotate(90deg);
	width: 150px;
}

Problém je, že když to dám do komplexní aplikace na web, tak to nefunguje. Proto je tam ten poslední řádek, kde měním i šířku, abych měla jistotu, že se styl skutečně najde a aplikuje. Rozměr se opravdu změní, není problém v tom, že by nenašel cestu ke stylu nebo obrázek, na který má styl aplikovat. Ale neotočí se. Přitom jak pro testování pokusného souboru, tak komplexní aplikace používám stejnou verzi IE 8. V čem může být problém??? Zkoušela jsem zkopírovat komplet hlavičky html souboru z aplikace do pokusného souboru a ty na funkčnost nemají vliv.

Teď jsem zjistila, že ve FF i GCh to funguje bez problémů. V IE 8 jen pokud to dám do malé pokusné stránky, jakmile to zabuduju do komplexní aplikace s velkou stránkou, kde je hafo jiných věcí, tak funguje jen změna rozměrů bez otočení.

Keď dáš na web ten pokusný súbor, tak to funguje?
Skúšaš to s rovnakým obrázkom?

Skontroloval by som, či sa nepoužíva mód kompatibility (skontrolovať Tools / Compatibility View Settings) a aký renderovací mód (do riadku s adresou zadáš javascript:alert(document.compatMode)) sa používa a podľa toho, čo sa líši, by som postupoval ďalej.