Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s grafikou GeForce 9800gt Green 512

dobry den

ma maly problem..zda sa ze s grafikou...pri hrach sa mi po nejakej chvilke hrania stale ukaze toto: screebt.jpg spadne mi hra..a obraz mi zrni...musim dat stale restart...netusim co s tym je...viackrat som preinstaoval OS...nainstalovla som ovladac original s CD co som dostal ku grafe..a takisto som skusl aj ovladac zo stranky nvidie..robi mi to pri kazdej hre...a ja si uz neviem dat s tym radi...prosim moze mi niekto poradit?

dakujem

Zdroj by měl stačit, i když neznám zbytek sestavy.Já osobně Fortron už nechci ani vidět.
(používám Enermax)
Ovladače od výrobce karty zkusit můžeš, pokud jsi ty samé už nezkoušel z CD.
(ale asi to ovladači není)
Změřit i otestovat teploty CPU můžeš v Everest.

moja zostava:
PROCESOR: Pentium DualCore 2,50 GHz
RAM: 2 GB
GRAFIKA: NVIDIA GeForce 9800 GT
ZDROJ: 400W
OS: Win 7 (64bit)

s forton som spokojny pouzivaju ho aj kamosi zatial sa nestazovali : P a myslim ze tie ovladace od palitu som uz skusal a bolo to to iste...a teploty zmerane cez everest:

zakladna doska: 41°C
procesor: 30°C
1 jadro: 51°C
2 jadro: 51°C
dioda GPU: 53°C
hardisk : 39°C