Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem so zobrazovaním webu v Internet Exploreri

Vie mi niekto poradiť? Našu web stránku Internet Explorer odmieta zobraziť. Jeho činnosť skončí pri naťahovaní a sťahovaní dát, resp. nič nenatiahne. Ostatne prehliadače všetko zobrazia rýchlo a v poriadku, len Explorer má problém.

Nevie niekto v čom to je ??
web: safetyguide.sk

Ve zdrojovém kodu stránky. A máš tam taky zločiny typu, že atributem id="něco" označuješ několik elementů, od toho je class="něco", id je unikátní jen pro jeden element, class je pro více věcí.

PS: Zkus vyndat to javascriptové upozornění, třeba se tam IE6 "sekne" a dál nechce, těžko říct, <noflame>už by ho měli zakázat :-)</noflame>.

MAREK .. prišiel som na chybu, len keď ju odstránim mám tu zas iný problém.

V indexe mám:
<meta http-equiv="content-type" content="text/html;charset=windows-1250"> :!:

a preto sa mi nezobrazuje v exploreri web prezentácia, a keď ju zmením na :
<html xmlns="xhtml" lang="en">

tak sa v pohode zobrazí, ale zas mi neukáže poriadne diakritiku. :!:

Vie niekto čo stým ?

Měl bys tam mít oboje
<html xmlns="xhtml" lang="en">
je deklarace typu dokumentu a
<meta http-equiv="content-type" content="text/html;charset=windows-1250">
je kódování (diakritika)
V té hlavičce máš pěkný guláš. Udělal bych ji třeba takto:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
  <head>
    <meta http-equiv="content-type" content="text/html;charset=windows-1250">
    <title>Kontrola a zastupovanie | Nehodové zastupovanie | Safety Guide s.r.o.</title>
    <meta name="Keywords" content="Škodové zastupovanie"/>
    <meta name="Description" content="Kontrola a zastupovanie | Škodové zastupovanie | Safety Guide s.r.o."/>
    <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no"/>
    <link rel="stylesheet" href="css/kwikfitfinserv.css" type="text/css"/>
    <link rel="shortcut icon" href="favicon.ico">
  </head>

<body>
<a id='top'></a>
a zbytek

Áno brníku , je tam script s tým hlásením ako upozornenie o činnosti na stránke. To je ok, hmm tak aj v 7 ide ? tak tomu nerozumiem. Mne to napr nejde ani doma a ani v kancelárii, a ani asi 10 ľudom čo mi dnes volali. Mám pocit že dám celu stránku asi prekódiť.

firemní ntb doma, i instalace ie7 doma = ok, zobrazí se.
to prázdné místo nahoře je klikací pole cca 200*100px, které odkazuje na index.

js vyskakovací okno na hlavní straně je nesmírně otravné, pokud web navštěvuje někdo s ie a nemá jiný prohlížeč; objeví se mu pokaždé při návratu na první stranu.

pravé menu:
- odkazy přes "vstup" - dolní 3 nemají obrázkový efekt hover.
- když kliknu na horní odkaz objednanie služby, na jednom pc se vyroluje flash-formulář, na druhém pc taky s ie7 se mi vypíše: "Prepáčte, ale pravdepodobne používate nepodporovaný prehliadač. Kontaktujte nás prosím telefonicky."
všude jinde flash obsah funguje. že by verze flashe?

Upozornění na neúplné stránce na mě působí jako kdyby si někdo položil na parkoviště blatník a napsal na něj upozornění: "Na autě se pracuje". :-)
Na stránce, která je "v provozu" je takové upozornění zbytečné. To je zase jakoby někdo postavil na parkoviště celé auto a napsal na něj upozornění: "Auto se vylepšuje."