Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s procesem system při hraní her

Dobrý,

Mám problém se zatěžováním cpu při hraní Call of duty 2, Call of duty 4 nebo když mám puštěný např Teamspeak3.
Jakmile zapnu hru( dělá to pouze u multiplayeru, singleplayer je v pohodě) okamžitě naskočí u procesu system zátěž od 10% do 50% a spadne zase z5 na 0 když hru vypnu. Občas se stane že to najednou při zaplé hře nežere nic prostě to jede v pohodě ale zase nefunguje vůbec mikrofon. resetnu PC mikrak se rozjede ale cpu se zase zatěžuje. Projel jsem PC vše vyčistil ale nic.

Sestava:
Pentium 4 D 3ghz
Asus P5B Deluxe
Nvidia Gforce 8600GT
2 GB RAm

System je bud ovladace/sluzby alebo ACPI alebo vir. ACPI nema preco vytazovat takze mas bud blbe ovladace (ked to suvisi zo zvukom tak ovladace zvukovky), alebo nejake viry.
Jake ovladace a odkial si tam instaloval? Kto instaloval Windows a jake presne?

Prip. ked uz budes uplne zufaly tak skusit aj nainstalit uplne ciste Win + SP + ovladace + directx + hru, a skusit ci to ide. Hru skusat podla moznosti bez spustania nejakych zavirenych crackov apod ptz to potom moze robit vir.

P.S. este jeden napad - kam mas strceny mikrofon? Ak vpredu skus ho strcit dozadu.

dělá to pouze u multiplayeru, singleplayer je v pohodě

nemáš možnost vyzkoušet externí síťovku? nebo přeinstalovat ovládače té stávající, tohle mi zní jako problém v komunikaci. Zkusil bych tam strčit externí síťovku, onboardovku vypnout v Biosu a vidělo by se.