Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní NB do 18 tisíc?

Dobrý den. Dá se do 18tisíc koupit herní notebook? Je mi jasné, že asi ty nejnovější hry nepojedou, ale chtěl bych vědět, co můžu maximálně za tuto cenu očekávat. Také by měl mít 17 palcový displej kvůli střihání videa z kamery. Hlavně se nevyznám v těch grafických kartách vhodných právě k hrám, protože předpokládám, že na střih videa bude dostačovat každá neintegrovaná.

Dneska jsem dostal další info:

AMD (Amd phenom black edition 955 X4 3,2GHz, cash 8Mb a otevřená sběrnice) dodává s procesorem přímo software na přetaktování a tento procesor je přímo určený pro přetaktovávání.

Je to pravda? Nemusím mít strach o zdraví takto přetaktovaného procesoru?

Otevřená sběrnice je velice vhodná na taktovaní ,protože se dá dosáhnout extrémního přetaktování jenže se zkracuje životnost asi by neuznali ani záruku kdyby se s nim za ty 2 roky něco stalo a ještě k tomu hrozně topí takže potřebuješ dobrý chlazení.Tento procesor já bych nechal tak jak je už teď je dostatečně výkonný.

Herní notebook za 18 000 ,- opravdu neseženeš, to si nejdříve našetři 40 - 50 000 ,-.
A můžeš si vybírat třeba Asus, Dell a nebo hodně drahý Alienware. Navíc herní noťasy mají turbo-boost, který ti totálně přetaktuje frekvenci procesoru, za 18K si kup něco od Aceru, ti mají také dobré noťasy i se tam dá něco sestříhat.